Угода


1. Загальні умови

1.1. Використання сайту означає, що користувач приймає і зобов'язується дотримуватися всіх нижченаведених умов цієї Угоди.
1.2. Ця Угода повністю або в будь-якій її частині може бути змінена власником ресурсу в будь-який час. Нова редакція Угоди вступає в силу з моменту її опублікування на сайті.

2. Взаємодія з сайтом, реєстрація

2.1. Не допускаються підбір пароля, злом або інші дії з метою отримання доступу до чужих логінів і паролів сервісу Ваш рахунок.
2.2. При використанні Сайту та інформації з Сайту заборонені наступні дії:
-використовувати автоматизовані програми взаємодії з Сайтом і його сервісами;
-використовувати Сайт будь-яким способом, який може перешкоджати нормальному функціонуванню Сайту і його сервісів;
-використовувати посилання на сторінки Сайту або на сам Сайт в спам-розсилках (масова розсилка реклами без згоди одержувача).

3. Умови використання матеріалів

3.1. Сайт містить матеріали, товарні знаки та інші охоронювані законом матеріали, втому числі тексти, фотографії, відеоматеріали, графічні зображення, аудіофайли.
3.2. Усі права на використання змісту сайту, крім випадків, зазначених у змісті опублікованих на сайті матеріалів, належать КП "Бердичівтеплоенерго".
3.3. Користувач може завантажувати («скачувати») з сайту матеріали тільки для особистого використання.
3.4. Дозволено використання інформації засобами масової інформації за умови дотримання умов цієї Угоди а також умов, які передбачені на сторінках, де розміщений контент. При цьому посилання на КП "Бердичівтеплоенерго", а для інтернет ЗМІ – гіперпосилання на www.berdtke.com.ua обов'язкове.Про підприемство

Засновано відповідно до Законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про власність" та інших законодавчих актів України. ".

Контакти
Про підприємство

Корисні посилання

Урядовий портал
НКРЕКП
Міністерство регіонального розвитку
Офіційні веб-сайти Уряду

Бердичівська міська рада
Офіційний портал міста

Контакти

 • Приймальня:
  (04143) 4-10-87
 • Email:
  kpbte@ukr.net
 • Адреса:
  13312 м.Бердичів
  вул. Шевченка, 23